Юве загуби точки срещу Парма

Ювентус загуби точки, след като завърши наравно - 3:3 с гостуващия Парма в среща от 22-ия кръг на Серия А. Супер мач направи Кристиано Роналдо, който вкара два от головете за "Старата госпожа", а освен това се отчете и с асистенция. В 36-ата минута CR7 откри резултата, след като получи добро подаване в наказателното поле от Блес Матюиди, а при удара му имаше и рикошет, който изненада Луиджи Сепе.

Малко преди това Сами Кедира нацели греда. Иначе останалите попадения паднаха след почивката. Преди това Кедира отново нямаше късмет и удари втора греда в мача В 62-ата Даниеле Ругано покачи на 2:0. Манджукич центрира в наказателното поле, а там Кристиано Роналдо се извиси над всички и продължи към втора греда, където Даниеле Ругани намери топката от въздуха и реализира.

В 65-ата минута Антонио Бариля намали изоставането на Парма, но само минута по-късно Роналдо вкара втория си гол в срещата. В 74-ата минута Жервиньо също попадна сред голмайсторите след майсторски гол с пета. "Бианконерите" не успяха да си спечелят трите точки, след като в добавеното време отново Жервиньо бе точен за гостите и донесе точката на тима си.