Индзаги: Никога не съм виждал дузпа в 122-та минута

Старши-треньорът на Лацио Симоне Инзаги коментира победата над Интер (1: 1, 4: 3 след дузпи) в четвъртфиналите за Купата на Италия.

"Помолих моя отбор да покаже характер и те го направиха. Без такава игра на Ханданович, ние щяхме да спечелим много по-рано, той бе великолепен. Дузпите след Наказанието след 120 минути удължиха този мач, но класирането ни за полуфиналите е абсолютно заслужено.

В неделя имахме много тежък мач с Ювентус, но въпреки това, момчетата показаха страхотна игра. Можехме да спечелим още преди допълнителното време, но Ханданович спаси  всичко.

Не искам да говоря за съдийството. Мога само да кажа, че никога не съм виждал съдия да отменя червен картон или да отсъди дузпа след 122 минути игра", заяви Индзаги.