Торино с труден, но важен успех над Интер

Торино се наложи над гостуващия Интер с минималното 1:0 в мача помежду си от 21-ия кръг на Серия А. В герой за своя тим се превърна Армандо Ицо, който вкара единственото попадение в срещата, а то падна в 35-ата минута. След изпълнение на ъглов удар и центриране отляво Ицо опита изстрел с глава. След лек контакт и с главата на Д'Амброзио топката прехвърли и изненада Ханданович, попадайки във вратата на гостите.

След почивката положения имаше и пред двете врати, но до нов гол така и не се стигна.

Така "нерадзурите" от Милано остават трети в класирането, но не успяха да се доближат до Наполи, който също направи грешна стъпка. Победата бе важна за "биковете" от Торино, които се изкачиха до 10-ата позиция.