Юве с очаквана победа срещу последния

Ювентус не изневерява на доброто си представяне в Серия А. "Бианконерите" записаха очаквано лесна победа с класическото 3:0 срещу последния в класирането Киево в срещата между двата тима от 20-ия кръг на първенството в Италия.

"Старата госпожа" записа лесен успех, който едва ли изненада някого. Дъглас Коста даде преднина на домакините на "Алианц Стейдиъм" с попадение още в 13-ата минута. Емре Джан удвои в 45-ата, а Даниеле Ругани бе автор на третия гол в 84-ата минута. Като цляо торинци можеха да спечелят и по-убедително, но направиа доста пропуски, а Кристиано Роналдо нямаше ден и не успя да се разпише от дузпа в 52-ата минута.

Въпреки това хората на Масимилиано Алегри си свършиха работата и отново дръпнаха с 9 точки пред преследвача Наполи.