По Коледа стават чудеса! Аталанта спря победния път на Ювентус (видео)

Аталанта и Ювентус завършиха при резултат 2:2 в мач от 18-ия кръг на Серия А. "Старата госпожа" от доста време не бе губила точки, но днес "бианконерите" нямаха ден.

Джимисти си отбеляза автогол във втората минута след центриране на Алекс Сандро, откривайки резултата. Сапата изравни в 24-ата минута, а след това донесе пълен обрат в 55-ата минута. Малко преди втория гол - в 53-ата минута Бентанкур беше изгонен. Бентанкур изрита Тимоти Кастане, за което получи втори жълт картон и остави гостите с 10 човека.

Все пак Кристиано Роналдо бе на точното място в точното време и изравни в 78-ата минута. Португалската суперзвезда остана резерва днес, с цел да полуви малко почивка, но се наложи неговото появяване в игра, за да помогне на своя тим да не стигне до пълен провал.