Милан разочарова феновете си и по време на празниците (видео)

Милан разочарова феновете си и по време на празниците. Росонерите" стигнаха само до 0:0 при визитата си на предпоследния в класирането - Фрозиноне. Като цяло двата тима изиграха равностоен мач, а "канарчетата" дори могат да съжаляват, че не спечелиха пълния комплект от три точки срещу своя именит съперник. Тяхно попадение в края на първото полувреме даже беше отменено с ВАР. В 39-ата минута Камило Чиано изправи публиката на крака, вкарвайки топката в мрежата на Донарума след бърза контраатака. Реферът Марко Гуида първо зачете гола, но след това гледа ВАР и отсъди фаул срещу Хакан Чалхоноглу.

След този резултат бъдещето на Дженаро Гатузо няма да бъде свързано със "Сан Сиро". В класирането "росонерите" заемат 5-то място с 28 точки, но с мач повече от преките конкуренти за място в Топ 4. Фрозиноне остава на предпоследната 19-та позиция, но вече с 10 пункта.