Милан не успя да разпечата вратата на Торино и загуби две точки

Милан и Торино не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно при резултат 0:0 в срещата помежду си от 15-ия кръг на Серия А. "Росонерите" определено бяха по-добрият отбор тази вечер на "Джузепе Меаца" в Милано, но така и не успяха да стигнат до попадение.

Все пак трябва да се отбележи, че те имаха проблеми с контузени играчи, като треньорът Дженаро Гатузо не можеше да разчита на Алесио Романьоли, Лукас Билия, Матео Мусакио, Матия Калдара, Джакомо Бонавентура и Фабио Борини.

Като цяло положения не липсваха пред вратата на гостите, като най-чистите бяха в самия край на мача. В 87-ата минута при едно разбъркване в наказателното поле Франк Кесие с пета изведе Кутроне на стрелкова позиция, но ударът на нападателя бе неточен. В 93-ата минута и Игуаин имаше отличен шанс след като получи чудесно центриране отляво и стреля с глава, но защитник бе заел добра позиция и изчисти пред голлинията. Така в крайна сметка Милан си спечели само точка от този мач