Наполи без проблеми срещу Фрозиноне (видео)

Наполи записа категорична победа с 4:0 над Фрозиноне в днешния мач от програмата на 15-ия кръг в Серия А. Хората на Карло Анчелоти откриха резултата след само 7 минути игра, когато Лоренцо Инсиние комбинира по чудесен начин с Желински, а той от своя страна веднага шутира към десния ъгъл - 1:0.

Второто попадение за неаполитанците дойде пет минути преди почивката. Адам Унас се отчете с невероятна самостоятелна акция, а след това насочи кълбото към горния ляв ъгъл на вратата за 2:0. В 69-ата минута Милик се разписа, засичайки от корнер, след като надскочи защитата и с глава отклони топката и направи резултата класически. В 85-ата минута Милик оформи крайното 4:0, след като лесно преодоля вратаря, засичайки центриране отново на Гулам.