Роналдо вкара, но Юве не успя да победи Дженоа

Ювентус не успя да победи гостуващия Дженоа. Двата тима завършиха наравно - 1:1 в среща от кръга на Серия А. Звездата на "Старата госпожа" Кристиано Роналдо бе един от най-дейните за своя тим. Той първо нацели греда, а при добавката прати топката над вратата. Все пак CR7 успя да се разпише, като това стана в 19-ата минута, като португалецът бе най-съобразителен и с удар отблизо до вкара топката във вратата на гостите.

В 68-ата минута Даниел Беса изравни, след удар с глава. До края играчите на Дженоа доста бавеха времето и в крайна сметка постигнаха целта си и запазиха равенството, с което си спечелиха важна точка на негостоприемен терен.

Юве е лидер в класирането с 25 точки, но Наполи ще получи шанс да намали изоставането си от първата позиция. Дженоа е на 10-то място вече с 13 точки в актива си.