Милан помете Сасуоло

Милан се наложи с 4:1 при визитата си на Сасуоло в среща от 7-ия кръг на Серия А. Франк Кесиеоткри резултата в 39-ата минута, а в началото на второто полувреме Сусо и Саму Кастийехо вкараха два красиви гола, които отчаяха домакините.

"Черно-зелените" върнаха едно попадение чрез резервата Филип Джуричич, но нямаха сили за повече от това. В добавеното време Сусо затвърди победата на Милан.

С този успех "росонерите" се изкачиха до 10-то място в класирането с 9 точки. Загубата бе втора за Сасуоло от началото на сезона, а тимът пропусна да излезе трети и в момента е на 5-та позиция с 13, колкото имат Фиорентина и Интер. Иначе Милан отново бяха без Гонсало Игуаин, а ролята му добре изпълни Саму Кастийехо, който игра като фалшива деветка.