Лацио се разправи с Дженоа

Лацио записа трета поредна победа в Серия А, след като днес разби Дженоа с 4:1 в петия кръг от първенството. Резултатът бе открит още в 7-ата минута, когато Милинкович-Савич комбинира с непокрития Кайседо, а той с лекота се разписа за 1:0. В 23-ата минута, Чиро Имобиле удвои, след като се озова сам срещу вратаря и го преодоля за 2:0.

В началото на второто полувреме реализаторът на Дженоа Кшищоф Пянтек успя да намали резултата. Попадението не стресна хората на Симоне Индзаги и в 53-ата минута Сергей-Милинкович Савич се разписа с хубав изстрел с глава. С това звездата откри головата си сметка през 2018/2019 година. В последната минута Имобиле опъна мрежата след разбъркване и така фиксира крайното 4:1.