Рома изтърва трите точки срещу Киево

Рома и Киево завършиха наравно при резултат 2:2 в среща от 4-ия кръг на Серия А. "Вълците" започнаха добре, но след почивката допуснаха изравняване от 2:0. Резултатът откри Стефан Ел Шаарауи в 10-ата минута. В 31-ата минута Браян Кристанте направи 2:0 след асистенция на Един Джеко.

Още в началото на второто полувреме Валтер Бирса преодоля Робин Олсен (52-ата минута) с красиво изпълнение и Киево намали изоставането си на 1:2. В крайна сметка гостите от Верона изковаха точката седем минути преди края. Мариуш Степински се възползва от безобразната игра на защитниците на Рома и прати топката в мрежата зад Олсен - 2:2.

Футболистите на Еузебио Ди Франческо имат актив от едва 5 точки. Киево вече е 18-ти с едва два пункта в актива си.