Старата госпожа писа двойка на малките зебри (видео)

Ювентус се наложи над Удинезе с 2:0 в среща от 28-ия кръг на Серия А. Хората на Масимилиано Алегри играха по-добре и напълно заслужено стигнаха до успеха си. Освен това трябва да се отбележи, че "бианконерите" играха без една голяма част от титулярите си.

В 20-ата минута Пауло Дибала стреля от пряк свободен удар и матира Бизари, давайки аванс на своя тим. В 37-ата минута Дибала си спечели дузпа. Зад топката застана Гонсало Игуаин, който шутира силно в левия ъгъл, но опитният страж на гостите Бизари спаси.

В 49-ата минута Юве все пак стигна до втори гол. Дибала и Игуаин комбинираха фантастично, като първият завърши атаката с точен удар, фиксирайки крайния резултат. До края на мача Дибала ня няколко пъти бе близо до това да стигне до хеттрик, но в крайна сметка до нов гол така и не се стигна.