Интер писа двойка на Беневенто (видео)

Интер се наложи над гостуващия Беневенто с 2:0 в двубой от 26-ия кръг на Серия А. Двата тима изиграха едно нулево първо полувреме, като в крайна сметка всичко на "Джузепе Меаца" се реши в последния половин час.

Милан Скриняр откри резултата, след като бе точен с глава след ъглов удар в 67-ата минута. Само две по-късно Ранокия удвои като засече отново с глава центриране от фаул в наказателното поле и по този начин сложи точка на спора. В оставащите минути положения имаше и пред двете врати, но в крайна сметка до нов гол така и не се стигна. В 81-ата минута гостите останаха с човек по-малко, тъй като Виола получи втори жълт картон и напусна терена малко преди съотборниците си.

Трябва да се отбележи, че до преди головете, гостите имаха няколко добри положения, а освен това и на два пъти имаха претенции за дузпа, но в крайна сметка такава не бе отсъдена.