Милан отново зарадва феновете - този път победа над Сампдория (видео)

Милан се наложи над Сампдория с минималното 1:0 в мач от 25-ия кръг на Серия А. Така след ужасяващия старт на сезона, "росонерите" доказаха, че са на прав път и продължиха с добрите игри в последно време.

"Червено-черните" пропуснаха дузпа в седмата минута, когато Рикардо Родригес стреля слабо и Емилиано Вивиано изби в ъглов удар. 11-метровият удар беше отсъден за игра с ръка на Никола Муру в наказателното поле. Иначе единственото попадение реализира Джакомо Бонавентура, който бе точен в 14-ата минута. Тогава той засече центриране отдясно на Давиде Калабрия и донесе трите точки на своя тим.

Като цяло домакините демонстрираха добър футбол, но и играчите на Сампдория могат да съжаляват, че не стигнаха поне до частичен успех.