Фиорентина и Милан си размениха по един гол (видео)

Фиорентина не успя да нанесе трето поредно поражение на Милан. Двата тима завършиха наравно - 1:1 на "Артемио Франки" в срещата от 19-ия кръг на Серия А. Двата тима си размениха по едно бързо попадение в последните 20 минути.

В 71-ата минута Джовани Симеоне бе дал аванс на "виолетовите", но попадението на резервата Хакан Чалханоглу, който изравни в 74-ата минута - прекъсна серията от точно 500 минути на домакините без допуснат гол в калчото. В оставащите минути бе доста напечено, като положения имаше и пред двете врати, а двата отбора показаха, че искат трите точки, но в крайна сметка ще разделят по една.

След ремито Фиорентина ще завърши годината с 27 точки, докато "росонерите" ще посрещнат 2018 година с 25 точки в средата на таблицата.