Ювентус загуби първите си точки срещу Аталанта (видео)

Аталанта и Ювентус не успяха да се победят, завършвайки при резултат - 2:2 в мача помежду си от 7-ия кръг на Серия А. Така "Старата госпожа" не успя да запази стопроцентовата си успеваемост от началото на сезона.

Федерико Бернардески даде аванс на "бианконерите" в 21-ата минута, а само три минути след това Гонсало Игуаин бе точен за 0:2. Въпреки това Юве допусна да се стигне до частичен обрат. Играещият под наем от Ювентус - Матия Калдара бе точен за 1:2 в 31-ата минута. В 67-ата минута Браян Кристанте вкара втория гол за домакините, като по този начин той оформи крайното 2:2. Малко преди това попадение на Манджукич бе отменено.

В 84-ата минута Пауло Дибала пропусна дузпа, чието отсъждане изглеждаше доста спорно. В крайна сметка двата тима поделиха по точка.