Кротоне удари по евро амбициите на Интер (видео)

Интер допусна изненадващо поражение с 1:2 при визитата си на аутсайдера Кротоне. Българският национал в редиците на новака в Серия А -  Александър Тонев не се появи в игра, но колегите му зарадваха феновете по трибуните с победа над един от колосите в италианския футбол.

В герой за своя тим се превърна Диего Фалчинели, който реализира и двете попадения в мрежата на "нерадзурите". В 18-ата минута Гари Медел игра с ръка в собственото си наказателно поле и реферът посочи бялата точка. Флачиели превърна дузпата в гол, давайки аванс на своя тим. Малко след това Диего Флачинели бе изведен по перфектен начин зад отбраната на Интер и сам срещу Ханданович не сбърка за 2:0.

в 66-ата минута Кондогбия отклони с глава при корнер и от непосредствена близост Д"Амброзио вкара в опразнената врата, оформяйки крайния резултат. Поражението свали Интер до седмата позиция в таблицата. Така жадуваната от собствениците за клуба квота за Шампионската лига се намира на 9 точки дистанция.