Торино и Милан поделиха по точка (видео)

Торино и Милан не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 2:2 в среща от програмата на 20-и кръг в италианската Серия А. Резултатът беше открит с гол на Андреа Белоти в 21-ата минута. Той се оказа най-съобразителен след едно разбъркване пред вратата на Донарума и насочи топката в десния ъгъл.

Само пет минути по-късно и Бенаси вкара при идентична ситуация и по този начин удвои аванса на своя тим.

В 55-ата минута Милан намали чрез Андреа Бертолачи. До попадението се стигна след едно разбъркване пред вратата на Харт и Бертолачи успя да прокара топката в мрежата. Голъв оживи играта в атака на "росонерите" и в 60-ата минута те стигнаха до изравнителен гол чрез Карлос Бака, който реализира отсъдената за нарушение срещу Габриел Палета дузпа. До края на срещата имаше положения и пред двете врати, но до ново попадение така и не се стигна.