Късна класика за Интер срещу Кротоне

Интер стигна до успех срещу новака в Серия А - Кротоне с 3:0. Мауро Икарди вкара две попадения, а едно - Иван Перишич.

Излезлият за първия си и последен мач като треньор на Интер - Стефано Веки направи няколко промени, като Давиде Сантон, Андреа Ранокия, Данило Д'Амброзио и Миранда бяха избраниците в защитен план.

Българският играч на Кротоне Александър Тонев не бе титуляр, но все пак се появи в игра минута, след като Интер поведе в резултата. В 84-ата минута Иван Перишич овладя топката и шутира по диагонала даде повод за радост на феновете. Попадението накара треньора на Кротоне Давиде Никола да включи в игра Александър Тонев.

В последните минути Интер стигна до още по-убедителен успех. Първо Мауро Икарди си спечели дузпа и сам я реализира, а в добавеното време аржентинецът се разписа за втори път.