Младок носи успеха на Милан в голямото дерби с Ювентус (видео)

Милан се наложи над Ювентус с минималното 1:0 в дербито от 9-ия кръг на Серия А. Единственият гол в този мач реализира Мануел Локатели, който бе точен със страхотен гол в 65-ата минута.

Преди това в 36-ата минута попадение на "бианконерите" бе отменено. Миралем Пянич се разписа от фаул, като попадението първоначално бе първо зачетено, но след това реферът реши да промени мнението си и отсъди засада на Леонардо Бонучи. Положението дълго време бе оспорвано от играчите на "Старата госпожа", като съдията не промени повече решението си.

Иначе другата новина от мача бе, че Пауло Дибала се контузи в 33-ата минута и бе заменен принудително от Хуан Куадрадо. Тепърва ще стане ясно колко зле е неговата травма и за колко време ще отсъства от терените.

Като цяло двата тима изиграха много интересен мач, като положения имаше дори и в добавеното продължение от 6 минути. Така "росонерите" се поздравиха с успеха и се доближиха на две точки от днешния си съперник, който остава лидер в класирането.