Жълтата подводница спря победния устрем на Белия балет (видео)

Реал Мадрид и Виляреал не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 1:1 в двубой от междинния пети кръг в Ла Лига. Така "Белия балет" се препъна и не успя да постигне историческа 17-а поредна победа в Примера. В 45-ата минута Бруно реализира от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Серхио Рамос в наказателното поле.

Самият Рамос се реваншира и изравни в 48-ата минута, разписвайки се в типичния си стил - засичайки с глава след центриране от корнер. До края столичани направиха всичко по силите си да стигнат до гол, но направиха куп пропуски. Сред интересните положения бяха греда на Роналдо и претенции за дузпа на Серхио Рамос, които обаче не бяха уважени от рефера. Така в крайна сметка двата тима поделиха по точка.