Реал с победа в мач със седем гола, греди, дузпа и червен картон

Реал Мадрид се наложи с категоричното 5:2 над гостуващия Осасуна в среща от третия кръг на Ла Лига. Голямата звезда на "белите" Кристиано Роналдо се завърна на "Сантиаго Бернабеу", след като известно време лекуваше травма. Португалецът дори се разписа първи днес. Той откри резултата още в шестата минута. Бейл получи топката, като останаха съмнения за засада, а той напредна и намери непокрития Кристиано, който вкара на празна врата.

Останалите голове за Реал бяха дело на Данило (40), Серхио Рамос (45), Пепе (56) и Лука Модрич (62). "Червените" пък стигнаха до два гола, дело на Ориол Риера (64) и Давид Гарсия (78), като дори и изпуснаха дузпа. Бензема пък нацели на два пъти греда, а трябва да се отбележи още, че Тано Бонин беше изгонен малко преди края за два жълти картона, изкарани в рамките на пет минути. Така зрителите останаха доволни, тъй като в този мач имаше от всичко.