Енрике: Наясно сме с трудностите в мача с Бетис
Н. Гавазов
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике сподели мнение за състоянието на отбора в навечерието на срещата с Бетис от 36-я кръг на Примера дивисион.
"Играчите се чувстват много добре. Те са в наясно с какви трудности могат да се сблъскат, особено навън. Никога не сме разглеждали вариант със загуба на точки навън, но такъв е футболът. Не мога да кажа, че сме преживели кризата. Това бяха три мача, в които ни липсваше подвижност и нещо друго", заяви Енрике.
"Нямам доказателства, че Бетис и Реал Сосиедад искат да победят Реал в първенството. Лигата ще спечели отборът, който е по-добър след 38-я кръг. Не се вълнувам от това, какво са казали Адан и Ияраменди. Това не ни влияе. Бетис може да е стимулиран от това, че не е заплашен от изпадане, но ние трябва да спечелим своя мач. Пике е казал, че ще е провал, ако не спечелим Лигата? Всеки оценява нещата както иска", заяви Енрике.
Сподели
