Валенсия стигна само до точка срещу Хетафе (видео)

Валенсия допусна пълен обрат, но все пак вкара късен изравнителен гол на "Колизеум Алфонсо Перес" и остави Хетафе в зоната на изпадащите след 35 кръга в Ла Лига, стигайки до равенство - 2:2 в среща от кръга на испанското първенство.  Домакините водеха до 84-ата минута, когато Пако Алкасер изравни.

Преди това Дани Парехо бе вкарал чудесен гол от свободен удар точно на границата на наказателното поле и "прилепите" поведоха в началото на втората част. След близо час игра Пабло Сарабия центрира, Диего Алвеш изби, но при добавката Алваро Медран изравни. Обратът стана факт в 68-ата минута, когато влезлият току-що Стефан Шчепович наказа грешка на Аймен Абденур. Така се стигна до 84-ата минута, когато резервата Негредо преодоля няколко играчи на съперника и пусна пред вратата за Пако Алкасер, който веднага се разписа за крайното 2:2.