Реал разгроми Ейбар за едно полувреме (видео)

Реал Мадрид записа разгромен успех с 4:0 над гостуващия Ейбар в среща от 32-ия кръг на Примера дивисион. Всичките попадения днес на "Сантиаго Бернабеу" паднаха преди почивката. Хамес Родригес (5) откри резултата с ранен гол от фаул. В 18-ата минута Лукас Васкес удвои аванса на "белите". Иско изведе Кристиано Роналдо, а португалецът намери непокрития Васкес, който стреля неспасяемо - 2:0.

Още в следващата атака Хесе Родригес и Роналдо се разправиха със защитата на съперника, младият нападател подаде успоредно на голлинията и CR7 направи резултата класически.

Хесе Родригес (38) оформи крайния резултат с удар от близо. След почивката така и не се стигна до ново попадение и така играчите на Реал се поздравиха с победата. С успеха столичани се доближиха временно на четири точки от лидера Барселона.