Реал Мадрид се препъна срещу Малага

Реал Мадрид направи още една грешна стъпка през сезона. Днес "белите" не успяха да вкарат гол при домакинството си на Малага в мач, който завърши - 0:0. По този начин мадридчани оставиха на върха шампиона Барселона, който по-рано през деня победи Лас Палмас с 2:1.

"Белия балет" доминираше през целия мач срещу Малага, като създаде доста положения, отправяйки общо 18 удара - 11 от които точни. "Белите" дори играха с човек повече след 77-ата минута, но Карлос Камени се представи отлично на вратата на гостите и запази нулевото равенство.

Отборът на Рафаел Бенитес събра 14 точки и след шест кръга изостава с една от каталунците. Тук трябва да се отбележи, че Селта и Виляреал имат възможност да оставят Барса и Реал на трета и четвърта позиция, стига да спечелят двубоите си от кръга.