Роналдо не блесна, Бензема носи трите точки на Реал

Реал Мадрид спечели с минималното 1:0 над Гранада в среща от 4-ия кръг на Ла Лига. Единственият гол на "Сантиаго Бернабеу" днес бе дело на Карим Бензема. Французинът се разписа след удар с глава в 55-ата минута. Определено днес всички погледи бяха насочени към Кристиано Роналдо. Устременият към рекорда на Раул португалец обаче прекъсна головата си серия и остава на две попадения от Ел Сиете.

Трябва да се отбележи, че вратарят на мадридчани Кейлор Навас, който спаси доста положения пред вратата си. Другото интересно бе неправилно отмененият гол на андалусците в 20-ата минута. Юсеф Ел Араби прати топката в мрежата, но след вдигнат флаг за засада. Повторенията показаха, че положението е доста спорно. В крайна сметка "белите" спечелиха трите точки.