Жълтата подводница препъна Роналдо и компания

Отборът на Виляреал стигна до точка при визитата си на Реал Мадрид на "Сантиаго Бернабеу" в двубой от 25-ия кръг на Примера дивисион. "Жълтата подводница" се добра до равенство 1:1 и така попречи на домакините да се откъснат на 4 точки пред преследвача Барселона.

Голямата звезда на "белите" Кристиано Роналдо откри резултата от дузпа в 52-ата минута. Нарушението бе отсъдено, след като голмайсторът бе задържан от Ерик Бертранд в наказателното поле. Все пак Жерард Морено с бомбен удар възстанови равенството в 64-ата минута и така донесе точката на своя тим.

Това бе първото равенство за Реал Мадрид от началото на сезона в първенството. Реал остава на върха в таблицата с 61 точки, докато Виляреал е на 6-ото място с актив от 45 пункта.