Реал се класира на финала в световното клубно първенство

Реал Мадрид спечелиха с 4:0 срещу мексиканския Крус асул и се класираха на финала за световното клубно първенство. Головете за "белите" днес отбелязаха Серхио Рамос, Карим Бензема, Гарет Бейл и Иско.

В 15-ата минута "белите" изпълниха фаул, при който Серхио Рамос отбеляза с глава. Реал стигна до втори гол в 36-ата минута, когато Карвахал проби отдясно и пусна технично към Бензема, който отблизо засече във вратата.

Малко по-късно Торадо пропиля дузпа, а с това и шансовете на отбора си. Бейл вкара третия гол в 50-ата минута, след като засече с глава прекрасно центриране на Роналдо. До края Иско също записа името си сред голмайсторите, а с това оформи и крайния резултат

Във финала Реал ще се изправи срещу победителя от мача между аржентинския Сан Лоренсо и Оукланд от Нова Зеландия.