Неймар и Меси бутат Барса към победата (видео)

Барселона записа трета поредна победа в испанската Ла Лига, след като се наложи с 2:0 над Атлетик Билбао в среща от третия кръг. Резервата Неймар отбеляза двата гола за успеха, като те паднаха в края на мача. В 79-ата минута бразилецът откри резултата. Меси изведе брилянтно Неймар, който технично пусна топката покрай вратаря - 1:0.

В 84-ата минута отново същата комбинация даде резултат. Аржентинската суперзвезда навърза няколко защитници, достигна до аутлинията и поднесе топката на дузпата, откъдето Неймар първо овладя, а след това стреля точно в мрежата за крайното 2:0.

"Лос кулес" създадоха немалко положения, но направиха много пропуски. Съдията на мача подмина три положения за дузпа и остави двубоят да се реши без наказателни удари.