Реал с победа над ЛА Галакси (видео)

Реал Мадрид постигна лесна победа с 3:1 над ЛА Галaкси в първата си контрола на американска земя. Анхел ди Мария откри резултата в началото на мача след асистенция на Кристиано Роналдо. Малко след почивката влезлият като резерва Карим Бензема вкара хубав втори гол. Иско даде извеждащ пас зад защитата, французинът си спря топката и с хубав удар покрай вратаря прати кълбото в долния ъгъл на вратата.

За домакините Хосе Виляреал върна един гол в средата на второто полувреме, но отново Бензема четвърт час преди края потвърди победата. Мората изведе Ди Мария по крилото, той центрира в наказателното поле, където оставеният непокрит Бензема с глава засече на празна мрежа - 3:1.

Мачът бе част от приятелския турнир Гинес, в който участват още Челси, Милан, Интер, Ювентус, Валенсия и Евертън.