Реал с разгромна победа срещу Малага (видео)

Реал Мадрид победи Малага с 6:2 в срещата от 35-ия кръг на Примера дивисион. Само след три минути игра резултатът бе открит, след като Раул Албиол бе точен за "белите" - 1:0. Гостите изравниха четвърт час по-късно чрез Роке Санта Крус. В 25-ата минута звездата на Реал - Кристиано Роналдо бе точен след изпълнение на непряк свободен удар в наказателното поле на Малага и по този начин отново изведе отбора си напред в резултата. Само 8 минути по-късно в прегръдките на своите съотборници попадна Месут Йозил, който се разписа за 3:1.

60 секунди по-късно Виторино Антунеш намали на 3:2. В края на полувремето падна нов гол, след като CR7 се оказа сам срещу вратаря на гостите, но вместо да отбележи, португалецът реши да подаде вдясно на Карим Бензема, който не сгреши - 4:2. След почивката Лука Модрич и Анхел ди Мария оформиха крайното 6:2 в полза на "Белия балет".