Меси и Роналдо с по два гола - Ел Класико без победител (видео)

Барселона и Реал Мадрид не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в мач от седмия кръг на Ла Лига. Звездите на двата отбора - Лионел Меси и Кристиано Роналдо вкараха по два гола за своя тим. Първата ситуация бе пред вратата на Барса, но ударът на Анхел ди Мария мина над гредата. В 19-ата Серхио Рамос стреля с глава след изпълнение на корнер, но топката отново мина близо до гредата.

В 23-ата минута "белите" откриха резултата. Бензема намери отлично Кристиано, а португалецът с много силен удар наказа Валдес - 0:1. Малко по-късно Бензема бе близо до втори гол за "Белия балет", но не нацели добре топката, която срещна гредата.

Въпреки силните минути на Реал, Барса стигна до равенството в 31-ата минута. Педро центрира, а Пепе не успя да играе с топката, която стигна до Лео Меси, който с удар отблизо реализира за 1:1.

След почивката паднаха нови два гола. Този път Меси вкара първи, а Роналдо изравни след него. Аржентинецът се разписа от пряк свободен удар в 61-ата минута. Лео стреля доста силно и точно и не остави шанс на Касияс - 2:1.

В 66-ата минута CR7 направи резултата 2:2 след грешка на Санчес и хубав пас на Йозил. В 75-ата минута Меси пробва да вкара отново от пряк свободен удар, но този път би над вратата. Две минути преди края на срещата Монтоя можеше да се превърне в герой за своя тим, но след негов силен удар топката срещна гредата.