Реал мачка, Кристиано с хеттрик

Реал Мадрид разгроми Депортиво Ла Коруня с 5:1 в среща от шестия кръг на Примера. Гостите малко изненадващо откриха резултата в 16-ата минута. Рики се измъкна от защитата на столичани и пусна топката покрай Икер Касийяс за 0:1. В 22-ата минута равенството логичното се случи и равенството бе факт. Анхел ди Мария бе спънат от Мануел Пабло на линията на наказателното поле, а Кристиано Роналдо превърна дузпата в гол - 1:1.

В 38-ата минута Модрич намери отлично Ди Мария, който промуши под плонжа на Арансубиа, но топката се удари в гредата, а при добавката Анхел ди Мария бе точен след удар с глава - 2:1. В 44-ата Карлос Марчена направи грешка, от която се възползва Рамос, който стреля, но ударът му бе избит. Все пак топката попадна в непокрития Кристиано Роналдо, който отблизо се разписа с глава - 3:1.

В 66-ата минута Алонсо центрира от фаул, а Пепе с глава вкара за 4:1. В 84-ата минута CR7 вкара нов гол и по този начин оформи крайния резултат.