Майорка с добро представяне, разправи се и с Валенсия (видео)

Майорка продължи със силното си представяне от началото на сезона и днес победи с 2:0 Валенсия у дома. Още в 8-ата минута Томер Хемед намери отлично Виктор Касадесус, който се справи със съпротивата на стража Диего Алвеш и реализира за 1:0.

Десет минути след почивката Майорка утежни ситуацията на Маурисио Пелегрино и момчетата му с втори гол. Този път Виктор Касадесус асистира за попадението. Той даде чудесен пас към резервата Арисменди, който едва преди секунди бе влязъл в игра и успя да реализира за 2:0.

По този начин тимът от Балеарските острови остана без загуба, като има 3 победи и 2 равни и с 11 точки е в челото на класирането. "Прилепите" пък загубиха за втори път и имат само 5 точки в актива си.