Севиля препъна Реал, белите изостават на осем точки от Барса (видео)

Севиля победи Реал Мадрид с минималното 1:0 в двубой от 4-ия кръг на Примера. Срещата започна вихрено за домакините, които поведоха в резултата само след две минути игра. Троховски се оказа непокрит при центриране от корнер и прати топката в лявата сглобка с много силен удар - 1:0.

Двубоят стана доста интересен и изнервен. Последваха удари на Роналдо, но 7-цата нямаше късмет в днешната среща. Пропуски пред вратата на Севиля направи и Игуаин. На почивката в игра за Реал се появиха Лука Модрич и Карим Бензема за сметка на Йозил и Ди Мария, но и това не помогна на "белите" в тази среща.

През втората част Негредо бе близо до втори гол, но не успя да се справи с Касийяс. За столичани много близо до гол бе Серхио Рамос, който изтърва най-доброто положение за гол. Загубата отдалечи "белите" на цели осем точки от лидера Барселона.