Класически Реал Мадрид с първа победа за сезона (видео)

Реал Мадрид записа първа победа през новия сезон, след като днес разби Гранада с класическото 3:0 в мач от 3-ия кръг на Примера дивисион. Шампионите откриха резултата в 26-ата минута. Тогава Тоньо сгреши, а голямата звезда на Реал - Кристиано Роналдо стреля от малък ъгъл, топката мина между краката на вратаря и се оплете в мрежата - 1:0.

В началото на второто полувреме Реал успя да увеличи аванса си. CR7 получи отличен пас в наказателното поле, стреля от движение, вратарят Тоньо изби, но топката се върна при Кристиано, който при добавката не сгреши - 2:0. В 76-ата минута Бензема намери успоредно на голлинията Игуаин, който на празна врата безпроблемно направи резултата класически, оформяйки крайния резултат.