Реал Мадрид с погром над Милан насред Америка (видео)

Реал Мадрид резгроми Милан с 5:1 в приятелска среща, играна в Ню Йорк. Двубоят между двата гранда бе доста динамичен, като головите положения не липсваха и пред двете врати. В 25-ата минута Ди Мария с красив удар от воле откри резултата. В 33-ата "росонерите" бързо стигнаха до равенство след красива многоходова акция и точен завършващ удар на Робиньо - 1:1.

"Белия балет" реализира още четири попадения след почивката. Звездата на отбора Кристиано Роналдо вкара два последователни гола. Португалецът даде нов аванс на мадридчани в 49-ата минута с красив удар от границата на наказателното поле - 2:1. CR7 нацели и гредата малко по-късно, но все пак той реализира третия гол в 65-ата минута след хубав пас на Кака. Малко преди това попадение, гредата отново помогна на Милан след удар на Игуаин.

Серхио Рамос след удар с глава покачи на 4:1 в 81-ата минута, а 60 секунди преди края на срещата  Хосе Кайехон записа името си сред голмайсторите, оформяйки крайното 5:1.

In 5-1 Real win, Kaka shows why AC Milan wants him The Associated Press

In 5-1 Real win, Kaka shows why AC Milan wants him

Ronaldo scores 2, Real Madrid routs AC Milan 5-1