Класически Реал не срещна проблеми със Севиля (видео)

Реал Мадрид победи у дома Севиля с класическото 3:0 в среща от 36-ия кръг на Примера. Легендата на "белите" Мичел се завърна на "Сантиаго Бернабеу" като наставник на севилци, но неговият отбор с нищо не затрудни столичани. Срещата започна доста интересно, като още в 4-ата минута гол на андалусците не бе зачетен заради нарушение на Алваро Негредо срещу Пепе.

Real Madrid's Portuguese Forward Cristiano Ronaldo (L) Vies

Последваха пропуски за "Белия балет". Все пак в 19-ата минута Бензема намери Роналдо, който първо финтира, а след това насочи топката ниско по диагонала - 1:0. Това бе попадение номер "43" за CR7 в Ла Лига. Останалите попадения паднаха след почивката и бяха дело на Карим Бензема.

Real Madrid's Portuguese Coach Jose Mourinho Looks

В 48-ата минута французинът бе оставен свободен на втората греда и той отблизо реализира за 2:0. Само 4 минути по-късно отново Бензема попадна в прегръдките на своите съотборници. След центриране отдясно на Серхио Рамос и Карим с плонж оформи крайното 3:0, като това бе негово 20-то попадение в Ла Лига.