Гредите попречиха на Реал Мадрид и Валенсия да се победят

Реал Мадрид и Валенсия не успяха да се победят, завършвайки наравно 0:0 в мач от 32-ия кръг на Примера. "Белите" бяха много близо до гола още в началото на срещата. В 4-ата минута Кристиано Роналдо отправи първия удар по посока на вратата на Валенсия, но без успех. В 8-ата минута португалеца нацели и страничната греда за жалост на Жозе Моуриньо и компания.

Real Madrid's Portuguese Forward Cristiano Ronaldo (R) Vies For The Ball With  Valencia's Portuguese Defender Ricardo

До края на първата част CR7 застраши още няклко пъти стража на "прилепите". За гостите близо до гол бяха Тино Коста, а в 25-ата минута Рикардо Коста нацели греда. До края на първата част Пепе и Бензема също пропуснаха за столичани.

Real Madrid's French Forward Karim Benzema  (L) Vies

След почивката Тино Коста нацели нова греда за гостите - това стана в 55-ата минута. Последваха пропуски на Марсело, Ди Мария и Бензема. Гостите също направиха добри положения след почивката, но до нов гол така и не се стигна и по този начин двата тима си поделиха по една точка.