Реал отново мачка и стигна 100 гола в Ла Лига (видео)

Реал Мадрид спечели с лекота гостуването си на Осасуна в мача от 31-ви кръг на испанската Примера Дивисион. "Белите" победиха своя противник с 5:1, но по-важното бе, че тимът на Жозе Моуриньо вкара паметните 100 попадения от 30 мача в Ла Лига и вече е на седем попадения от абсолютния рекорд, който отбора постави преди повече от две десетилетия.

Real Madrid's Players

С два гола и две асистенции се отчете звездата на отбора Кристиано Роналдо, който отново бе над всички на терена. CR7 бе точен в 37-ата и 70-ата минута. Преди първото попадение на португалеца, Карим Бензема откри резултата в 7-ата минута, след като засече с воле центриране на Роналдо. Малко преди почивката Гонсало Игуаин направи резултата класически. В 40-ата минута той бе изведен отлично от Чаби Алонси и не сгреши - 3:0.

Real Madrid's Argentinian Forward Gonzalo Higuain (L) Is

В началото на второто полувреме домакините върнаха един гол чрез Нино, но след това последваха второто попадение на Роналдо и гол с глава на Игуаин в 77-ата минута, който сложи точка на спора - 1:5 за Реал.