Виляреал и Реал не се победиха, белите завършват срещата с девет души

Виляреал и Реал Мадрид не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1 в среща от 29-ти кръг на Ла Лига. През първата част "белите" бяха доста по-активни, като пропуски наравиха Роналдо, Рамос, Пепе и Бензема. След почивката бяха най-интересните положения в срещата.

В 62-ата минута CR7 вкара дежурния си гол за "Белия балет", след като преди да нанесе головия удар, получи прекрасно подаване с пета от Йозил. Малко по-късно играч на домакините изчисти топката от голлинията след мелле в наказателното поле вследствие на корнер.

Real Madrid's Portuguese Forward Cristiano Ronaldo Celebrates

"Жълтата подводница" все пак стигна до изравнително попадеие дело на Маркос Сена в 83-ата минута. Наставникът на Реал Жозе Моуриньо беше изгонен секунди след попадението заради яростната си реакция. В 85-ата минута Серхио Рамос получи втори жълт картон и бе изгонен от рефера. Секунди по-късно директен червен картон получи и Йозил за неспортсменска проява и така столичани доиграха оставащите минути с 9 души на терена, но до нов гол не се стигна.