Виляреал и Атлетик Билбао не се победиха (видео)

Виляреал и Атлетик Билбао не успяха да се победят, завършвайки наравно 2:2 в  мач от 25-ия кръг на Примера дивисион. Срещата се игра пред 22 000 зрители на "Ел Мадригал", които станаха свидетели на доста интригуващ сблъсък.

В 11-ата минута Маркос Сена откри за "жълтата подводница", но гостите от Билбао стигнаха до пълен обрат след почивката. В 62-ата минута резервата Фернандо Йоренте изравни - 1:1. В 66-ата Маркел Сасуета също записа името си сред голмайсторите за 1:2, а само 120 секунди по-късно Нилмар оформи крайното 2:2.

След ремито тимът на Марсело Биелса вече не е на 4-то място, но остава в битката за място даващо право на участие в Шампионската лига. Атлетико Билбао е 5-ти с 34 точки, докато Виляреал е на 17-ата позиция с 27.