Реал с минимална, но много важна победа над Хетафе (видео)

Реал Мадрид стигна до минимална победа с 1:0 при визитата си на Хетафе в среща от 22-рия кръг на Ла Лига. Успехът е твърде важен, тъй като "белите" добавят нови три точки в актива си и убедително водят в класирането пред остановния си конкурент Барселона, който по-късно играе с Реал Сосиедад. Двубоят започна отлично за гостите от Мадрид.

Real Madrid's Football Players

В 18-ата минута Серхио Рамос спечели въздушния двубой със защитата на домакините и засече с глава центриране от корнер на Месут Йозил за 1:0. В 26-ата минута Кака направи доста сериозен пропуск пред вратата на Хетафе. До края на полувремето близо до гол за столичани бяха Бензема и Роналдо.

Real Madrid's Defender Sergio Ramos Celebrates

След почивката двата тима доста по-рядко стигаха до голови положения. Арбелоа, Роналдо, Бензема и Игуаин отправиха удари към вратата на домакините, но без успех. По този начин резултатът се запази и играчите на Реал се поздравиха с победата.