Барса с грешна стъпка по пътя към титлата

Виляреал и Барселона не успяха да си отбележат гол, завършвайки наравно 0:0 в среща от 21-вия кръг на Примера. След това реми "каталунците" изостават още повече в борбата за титлата, където Реал Мадрид по-рано днес победи Сарагоса и добави нови три точки към актива си.

Barcelona's Argentinian Forward Lionel Messi (R) Vies

В двубоя на Ел Мадригал двата тима направиха един интересен мач с доста голови положения. В 10-ата минута Кани стреля опасно, но Валдес се намеси добре. Две положения за Барса пропиля Дани Алвеш. В 17-ата минута Лео Меси бе много близо до попадение, но хубавият му прехвърлящ удар мина над вратата.

Последваха няколко положения пред вратата на Барса, но защитата на гостите се справи с положенията. Освен това и Валдес се намеси решаващо на няколко пъти. След почивката играчите на Гуардиола трудно стигаха до положения. Десет минути преди края Сеск Фабрегас нацели гредата, като по този начин уби всякакви надежди на гостите за трите точки в тази среща.