Осасуна и Валенсия си вкараха по един гол в последните минути

Осасуна и Валенсия не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1 в среща от отложения първи кръг в Ла Лига. Малко изенадващо двете попадения паднаха в края на срещата, тъй като до 85-ата минута резултата все още бе 0:0.

През първата част двата отбора не направихе много интересни положения, с изключение на две съмнителни ситуация за дузпа в полза на "червените" - ръка на Анхел Деалберт и нарушение на Диего Алвеш срещу Деян Лекич. И двете положения обаче бяха подминати от главния съдия.

Valencia's Defender Antonio Barragan (Up) Vies

"Прилепите" откриха резултата чак в 85-ата минута. Тино Коста опита удар от въздуха, но се получи центриране, което Роберто Солдадо засече с глава за 0:1. Въпреки това домакините успяха да вземат точката в последната 90-ата минута.

Valencia's Brazilian Midfielder Jonas (R) Vies

Малко преди това Давид Албелда получи директен червен картон за груба игра срещу противников играч. В заключителните секунди на срещата Лоло донесе точката на "червените".