Реал Мадрид обърна Малага от 0:2 до 3:2 (видео)

Реал Мадрид победи като домакин Малага с 3:2 в първи мач от 1/8-финалите за Купата на краля. Играчите на "Белия балет" бяха догонващи в резултата почти през цялата среща. Въпреки всичко столичани успяха да сътворят пълен обрат - 0:2 до 3:2. За многзина случайно, но гостите поведоха в резултата още в 10-ата минута, когато Серхио Санчес отбеляза с глава след като засече центриране от корнер.

Шокът в Мадрид бе пълен, когато в 29-ата минута Мартин Демикелис удвои отново след удар с глава при изпълнение на ъглов удар. Със стабилен аванс играчите на Малага се оттеглиха на почивка. През второто полувреме "белите" показаха своята класа и напълно заслужено стигнаха до победата, като по този начин не разочароваха своите привърженици.

В 68-ата Сами Кедира намали на 1:2, а само две минути по-късно Игуаин изравни след фатална грешка на Серхио Санчес. Карим Бензема направи обрата пълен в 78-ата минута, като по този начин оформи и крайния резултат. До края на срещата играчите на Жозе Моуриньо направиха още куп пропуски, като близо до попадение бяха Кристиано Роналдо, Пепе, Бензема и Марсело