Барса очаква Луис Диас да окаже натиск на Ливърпул


Н. Гавазов

Барса очаква Луис Диас да окаже натиск на Ливърпул

Барселона очаква нападателят Луис Диас да окаже натиск върху Ливърпул да лобира за трансфер в каталунския клуб, съобщава Mundo Deportivo.

Според източника, колумбийският футболист мечтае да се присъедини към "синьо-гранатите“. "Блаугранас“ обаче не е готов да плати повече от 60 милиона евро за 28-годишното крило. В същото време се подчертава, че Диас е готов да печели в Барселона толкова, колкото клубът може да му предложи, като се вземат предвид финансовите проблеми.

Миналият сезон Диас изигра 50 мача във всички състезания, в които отбеляза 17 гола и направи осем асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на играча е 70 милиона евро.

  Сподели
243