Трагичен Реал Мадрид допусна нова грешна стъпка

Реал Мадрид не успя да победи като гост Расинг Сантандер , като двата тима завършиха наравно при резултат 0:0 в среща от 5-ти кръг на Ла Лига. Впечатление направи, че наставникът на столичани Жозе Моуриньо остави на пейката част от звездите си като Серхио Рамос, Анхел ди Мария и Фабио Коентрао.

През първата част и пред двата тима не се откриха добри голови положения. Първата по-интересна ситуация бе в началото на второто полувреме. Тогава Оскар Серано се промуши между бранителите на "Белия балет" и стреля, но Икер Касийяс със страхотен рефлекс отклони топката.

Малко по-късно резервата Ди Мария стреля опасно, но стражът на домакините Тоньо изби. Малко преди края на мача, хубав удар на Марсело мина много близо до гредата. По този начин играчите на Реал допуснаха втора грешна стъпка в шампионата.